KURUMSAL
SON DUYURULAR
![KAMUOYUNA DUYURU:](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/whatsapp-image-2023-06-15-at-13-55-43_14.jpeg)
KAMUOYUNA DUYURU:
15 Haziran 2023![Avrasya Elazığlılar Derneği yönetim kurulu olarak ELFED Elazığ dernekler federasyonu genel başkanı sayın Kazım Gökhan Elgin bey'e ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/320684233_538691301610020_3445849946522142592_n_2.jpg)
Avrasya Elazığlılar Derneği yönetim kurulu olarak ELFED Elazığ dernekler federasyonu genel başkanı sayın Kazım Gökhan Elgin bey'e ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
17 Aralık 2022![Bugün Avrasya Elazığlılar Derneğimiz de,Çocuklarımızın ing. Ve Matematik kurs günü...](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/320492978_3383547405223313_4568208679464266223_n.jpg)
Bugün Avrasya Elazığlılar Derneğimiz de,Çocuklarımızın ing. Ve Matematik kurs günü...
17 Aralık 2022![Avrasya Elazığlılar Derneği,Kadın Kolları Kaşkanımız Melahat Öncel Şekeroğlu ve Yönetimi ELFED Genel Başkanı Sn. Kazım Gökhan Elgin beyi federasyon makamında ziyaret etti.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/318357178_10160950549304645_6952948581464430359_n_1.jpg)
Avrasya Elazığlılar Derneği,Kadın Kolları Kaşkanımız Melahat Öncel Şekeroğlu ve Yönetimi ELFED Genel Başkanı Sn. Kazım Gökhan Elgin beyi federasyon makamında ziyaret etti.
16 Aralık 2022![Avrasya Elazığlılar Dernegi Çanakkale \\\\\\\'\\\\\\\'ECDADIN İZİNDE\\\\\\\'\\\\\\\' Gezi Turu.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/316430557_10160927636774645_7443093478896424368_n_1.jpg)
Avrasya Elazığlılar Dernegi Çanakkale \\\\\\\'\\\\\\\'ECDADIN İZİNDE\\\\\\\'\\\\\\\' Gezi Turu.
23 Kasım 2022![DERNEĞİMİZ DE İFTAR ZAMANI...](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-12-19-at-00-07-21-2_2.jpeg)
Avrasya Elazığlılar Derneği
Derneğimiz hemşehrilerimize iftar yemeği verdi.
Derneğin Mustafa Turan Kürsübaşı ve toplantı salonunda verilen iftar yemeğimize Ak parti genel başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Sayın Mustafa Ataş,Ak parti Elazığ il başkanı Sayın Şerafettin yıldırım,İl yönetim kurulu üyesi Sayın Ferhat Dağ,Ziver Holding İstanbul yöneticisi Sayın Serkan Demirci,Esenyurt ilçe müftü yardımcısı Sayın Mehmet Sait Sönmez ve çok sayıda Dernek üyesi katıldı.
KATILIMLARINDAN DOLAYI,TÜM KONUKLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.
Avrasya Elazığlılar Derneği Yönetim kurulu...