KURUMSAL
SON DUYURULAR
![KAMUOYUNA DUYURU:](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/whatsapp-image-2023-06-15-at-13-55-43_14.jpeg)
KAMUOYUNA DUYURU:
15 Haziran 2023![Avrasya Elazığlılar Derneği yönetim kurulu olarak ELFED Elazığ dernekler federasyonu genel başkanı sayın Kazım Gökhan Elgin bey'e ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/320684233_538691301610020_3445849946522142592_n_2.jpg)
Avrasya Elazığlılar Derneği yönetim kurulu olarak ELFED Elazığ dernekler federasyonu genel başkanı sayın Kazım Gökhan Elgin bey'e ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
17 Aralık 2022![Bugün Avrasya Elazığlılar Derneğimiz de,Çocuklarımızın ing. Ve Matematik kurs günü...](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/320492978_3383547405223313_4568208679464266223_n.jpg)
Bugün Avrasya Elazığlılar Derneğimiz de,Çocuklarımızın ing. Ve Matematik kurs günü...
17 Aralık 2022![Avrasya Elazığlılar Derneği,Kadın Kolları Kaşkanımız Melahat Öncel Şekeroğlu ve Yönetimi ELFED Genel Başkanı Sn. Kazım Gökhan Elgin beyi federasyon makamında ziyaret etti.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/318357178_10160950549304645_6952948581464430359_n_1.jpg)
Avrasya Elazığlılar Derneği,Kadın Kolları Kaşkanımız Melahat Öncel Şekeroğlu ve Yönetimi ELFED Genel Başkanı Sn. Kazım Gökhan Elgin beyi federasyon makamında ziyaret etti.
16 Aralık 2022![Avrasya Elazığlılar Dernegi Çanakkale \\\\\\\'\\\\\\\'ECDADIN İZİNDE\\\\\\\'\\\\\\\' Gezi Turu.](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/70x55x2/316430557_10160927636774645_7443093478896424368_n_1.jpg)
Avrasya Elazığlılar Dernegi Çanakkale \\\\\\\'\\\\\\\'ECDADIN İZİNDE\\\\\\\'\\\\\\\' Gezi Turu.
23 Kasım 2022![KAMUOYUNA DUYURU:](https://www.avrasyaelaziglilardernegi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2023-06-15-at-13-55-43_14.jpeg)
KAMUOYUNA DUYURU:
OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL KARARI:
AVRASYA ELAZIĞLILAR DERNEĞİ OLARAK, DERNEK TÜZÜĞÜMÜZ DE GEREKLİ DÜZENLEMELERİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI, TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİLMESİ VE YENİ YÖNETİM YETER SAYISI OLUŞTURULMASI İÇİN 15 TEMMUZ 2023 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT:15:00'DE DERNEK SALONUMUZDA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILACAKTIR. SAYGIYLA DUYURULUR.
Avrasya ELAZIĞLILAR Derneği Yönetim Kurulu